Zobacz ProduktyBIBS DE LUXZOBACZ TUTAJZobacz ProduktyZobacz ProduktyZobacz ProduktyZobacz ProduktyZobacz ProduktyZobacz ProduktyZobacz Produkty
Poprzedni
Następny

Zapraszamy do
zapisania
się do newsletter’a


Zobacz Produkty

Zapraszamy do
zapisania
się do newsletter’a

Akcesoria dla dzieci i niemowląt, wyposażenie do łóżeczka

Oczekiwanie przyjścia dziecka na świat to niewątpliwie najpiękniejszy okres w życiu rodziców. Warto o wiele wcześniej zacząć kompletowanie wyprawki, by ze wszystkim zdążyć. Nasza hurtownia artykułów dziecięcych to miejsce, w którym rodzice znają smoczki, wyposażenie do łóżeczka, a także zestawy do pielęgnacji. W jakie rzeczy warto zaopatrzyć się jeszcze przed porodem?

Wyprawka to nie tylko ubranka

Nie jest tajemnicą, że maluszek od pierwszych dni swojego życia potrzebuje miłości, troski i wielu różnorodnych akcesoriów. Nie mamy na myśli tylko uroczych ubranek i maskotek. Jako producent artykułów dziecięcych wiemy, jak ważne są zawieszki do smoczków, wyposażenie do łóżeczka czy zestawy do pielęgnacji delikatnej skóry.

W asortymencie naszej hurtowni artykułów dziecięcych znaleźć można większość z tych wymienionych produktów. Przed przystąpieniem do zakupów warto jednak sporządzić listę wszystkich potrzebnych rzeczy, bowiem często młodzi rodzice otrzymują wiele akcesoriów dla niemowląt z drugiej ręki, np. od znajomych czy rodziny.

Pielęgnacja maluszka – co kupić?

Jak wiadomo, niemowlę uspokaja się różnymi metodami, ale najpopularniejszą jest smoczek. Zawieszki do nich można znaleźć w naszej ofercie. Ponadto dbamy o to, by produkty te były wyprofilowane i odpowiednie dla dzieci w każdym miesiącu życia. Dysponujemy kolorystyką odpowiednią dla chłopców i dziewczynek. W wyprawce niemowlaka nie powinno zabraknąć również takich akcesoriów, jak termometr, zestaw do pielęgnacji czy wyposażenie do łóżeczka. Wszystkie nasze artykuły dostępne są w stonowanych kolorach, które z pewnością nie będą drażniące dla maluszka.

Wielu rodziców zastanawia się, kiedy jest odpowiedni moment na kompletowanie wyprawki czy wizytę w hurtowni artykułów dziecięcych, takiej jak nasza. Nie ma jednej, idealnej odpowiedzi na to pytanie, bowiem należy wziąć pod uwagę wiele czynników, między innymi możliwości finansowe. Zakup produktów i akcesoriów, takich jak ubranka niemowlęce, smoczki, wyposażenie do łóżeczka, zestaw do pielęgnacji, wanienka czy przewijak może wiązać się z dużymi wydatkami. Dobrym pomysłem jest rozłożenie zakupów w czasie i kupowanie po kilka przedmiotów w każdym miesiącu. Nasi pracownicy hurtowni artykułów dziecięcych z pewnością podpowiedzą Państwu przy wyborze odpowiednich produktów.

Nasze marki


bibs logo

nibiling logo


wysyłka kurierem

Szybka dostawa

wygodne płatności

Wygodna płatność

obsługa klienta

pomoc w zakupach

niskie ceny

Niskie ceny

Polecane produkty

O nas

Hurtownia artykułów i akcesoriów dziecięcych i niemowlęcych Baby in World to miejsce dla nowoczesnych rodziców ceniących jakość oraz szukających unikalnych produktów, które podkreślają osobowość ich dziecka.
Najwyższej jakości materiały połączone z unikalną formą trafią w gusta najbardziej wymagających.

W trosce o dzieci wybieramy produkty, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa oraz spełniają najwyższe normy unijne. Każdy wyrób jest testowany przez grono młodych rodziców i ich pociechy zanim trafią w ręce maluchów.


Czytaj więcej »