Zwroty

                                                                                                                                                        POLITYKA ZWROTÓW

                                                                                                                   SKLEPU INTERNETOWEGO www.littlemyworld.eu

 

Procedura zwrotu w littlemyworld w trzech krokach:

➔ Zgłoś nam swoją decyzję o zwrocie w ciągu 100 dni od otrzymania produktu!

➔ W ciągu 14 dni od złożenia zgłoszenia, odeslij produkty w sposób bezpieczny. Prosimy o odesłanie zwracanego produktu od razu na adres: ul. Strzelców Bytomskich 45/1, 42-600 Tarnowskie Góry. Upewnij się, że otrzymamy go w ciągu 100 dni od dnia, kiedy zdecydowałeś się anulować zakup. Dziękujemy!

➔ Zwrócimy Ci środki w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia chęci zwrotu, pod warunkiem otrzymania towaru lub dowodu jego wysyłki.

 

Uwaga: Klient pokrywa koszty przesyłki zwrotnej.

 

Więcej szczegółów znajdziesz w poniższym regulaminie.

 

1.1. Klient, zarówno konsument jak i przedsiębiorca, mający prawo odstąpienia od umowy, może zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny, zwracając produkt w ciągu 100 dni od daty otrzymania towaru, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta.

 

1.2. Dni wolne od pracy i święta są wliczane do 100-dniowego okresu na zwrot.

 

1.3. Aby zwrócić produkt, wystarczy, że Klient poinformuje nas o swojej decyzji przed upływem 100-dniowego okresu.

 

1.4. Klient może użyć formularza odstąpienia od umowy dostępnego na naszej stronie, ale nie jest to wymagane. Szybsze przetwarzanie zwrotu jest możliwe przy użyciu formularza.

 

1.5. Klient pokrywa koszt odesłania produktu.

 

1.6. Okres 100 dni rozpoczyna się od dnia, w którym Klient otrzymał produkt, lub w przypadku wieloproduktowych zamówień, od dnia otrzymania ostatniego produktu.

 

1.7. Produkt należy odesłać niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia zgłoszenia chęci zwrotu, na adres ul. Strzelców Bytomskich 45/1, 42-600 Tarnowskie Góry.

 

1.8. Zalecamy zabezpieczenie produktu podczas transportu oraz, jeżeli to możliwe, używanie oryginalnego opakowania.

 

1.9. W przypadku akceptacji zwrotu, wszystkie płatności, w tym koszty dostawy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańsza standardowa opcja dostawy oferowana przez nas), zostaną zwrócone.

 

1.10. Zwracane środki zostaną przekazane przy użyciu tej samej metody płatności, jakiej użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodzi się na inną metodę; w każdym przypadku Klient nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

1.11. Klient jest odpowiedzialny za jakiekolwiek zmniejszenie wartości produktu wynikające z jego użycia w sposób wykraczający poza konieczny do oceny charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

 

1.12. Prawo do zwrotu nie przysługuje, jeżeli produkt jest nieodwracalnie połączony z innymi towarami, oraz w innych przypadkach przewidzianych w art. 38 ustawy o prawach konsumenta.